Sylwester jest doskonałym momentem na odpoczynek i zrelaksowanie się przed wyzwaniami jakie stawia nam kolejny rok. Poza jednodniową zabawą warto pomyśleć o dłuższym wypoczynku i spędzić sylwester w górach.

Zimowe wakacje

 

Poza odpoczynkiem latem, warto przeznaczyć trochę czasu na zimowe wyjazdy. Wakacje zimą sprawią, że naładujemy się pozytywną energią na cały nowy rok. Naszym zdaniem warto stawiać na aktywność fizyczną i spróbować zimowych sportów. Szczególnie polecamy jazdę na nartach i snowbordzie. Najlepszym terminem do wyboru pod koniec roku jest sylwester. Z jednej strony, wyjazd zapewni nam odpoczynek, z drugiej doskonałą i nietuzinkową zabawę sylwestrową – w ciągu dnia szaleństwo na stoku, a wieczorem imprezę na przykład razem z innymi wczasowiczami.

Sylwester na nartach

 

Francuskie Alpy są świetnym wyborem na zimowy urlop. Wybierając odpoczynek z nanarty.pl mogą mieć Państwo pewność, że wszystko zostanie doskonale zaplanowane. W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości mogą zwracać się Państwo do pilota, który jest na miejscu podczas trwania całego wyjazdu. Nanarty.pl zapewniają transport, noclegi w luksusowych oraz sprawdzonych przez wielu gości rezydencjach, karnety narciarskie, ubezpieczenie, możliwość przetestowania sprzętu zimowego renomowanych marek czy wstęp na dodatkowe atrakcje (lodowisko, basen, imprezy). Organizowane są także wyjazdy na sylwester w górach. Dlaczego warto się na nie wybrać? Przepiękne widoki, najlepsze trasy narciarskie i niepowtarzalny klimat sprawią, że sylwester na nartach będzie najlepszym zakończeniem roku, po którym poczujemy się naprawdę zrelaksowani.

SYLWESTER NA NARTACH W GÓRACH

Jak spędzić sylwester w górach?

 

Przede wszystkim oddać się zimowemu szaleństwu – jeździć na nartach, spróbować swoich sił na snowbordzie czy wybrać się na wycieczkę w góry. Po całym dniu aktywności fizycznej można odpocząć w saunie czy łaźni tureckiej, wybrać się do spa. Sylwestrowy wieczór możemy spędzić na kolacji z ukochaną osobą, bawiąc się w pobliskich restauracjach czy klubach wraz ze znajomymi lub biorąc udział w organizowanych przez ośrodki narciarskie imprezach przeznaczonych specjalnie dla wczasowiczów.

Nasi Partnerzy:Marketing automation powered by FreshMail 

 

 

Narty w Alpach
40-706 Katowice
ul. Kolejowa 1
tel. kom. 519 850 771
tel: 32 608 14 90
biuro@silesiaaddict.pl

 

SKLEP

ZNIŻKI