Kiedy myślimy o wyjazdach na narty na myśl od razu przychodzą nam Alpy. Dzisiaj opisujemy jeden z najpopularniejszych ośrodków po francuskiej stronie.

Narty w Alpach – dlaczego warto tam wyjeżdżać?

 

Wybierając się na narty Alpy są doskonałym pomysłem. Dlaczego tak chętnie tam wyjeżdżamy? Można znaleźć przynajmniej kilka powodów. Z jednej strony to chęć poznania nowego zakątka świata i podziwiania przepięknych widoków. Patrząc z innej perspektywy: jeśli znamy już polskie regiony narciarskie nie pozostaje nam nic innego niż ruszyć dalej. Po drugie, łączy się to także z naszymi umiejętnościami – w Polsce może brakować nam dłuższych czy trudniejszych tras. Znacząca jest także sama wysokość gór. Po trzecie, narty w Alpach wiążą się przede wszystkim z doskonałą infrastrukturą, licznymi trasami (i wciąż wprowadzanymi nowymi) czy nowoczesnymi wyciągami. Po czwarte, dzięki połączeniu dwóch stref klimatycznych większość stoków jest dobrze nasłoneczniona, a temperatura sprzyjająca do uprawiania sportów zimowych. Po piąte, większość ośrodków narciarskich poza jazdą na nartach i snowbordzie proponuje nam mnóstwo innych rozrywek, a sposobów na spędzanie wolnego czasu jest naprawdę wiele.

Narty we Francji

 

Położone na terenie ośmiu krajów Alpy są najlepszym miejscem do jazdy na nartach. Przed wyjazdem stajemy jednak przed wyborem na terytorium jakiego kraju się wybrać. Ze swojej strony gorąco polecamy Francję. Zachwycają tam przede wszystkim niezwykłe widoki, ale także bardzo rozbudowana infrastruktura narciarska. Zaletą jest niewątpliwie wysoka kultura narciarska turystów, dobra opieka medyczna oraz wiele możliwości spędzania czasu poza jazdą na nartach czy snowbordzie. Kiedy zdecydujemy się na narty we Francji, będziemy mogli poznać także tamtejszą kulturę, obyć się z językiem czy spróbować regionalnej kuchni. Poza uprawianiem zimowych sportów, alpejskie miejscowości dają nam wiele innych możliwości spędzania wolnego czasu. Zwiedzanie miasta, relaks w spa czy obecność innych sportowych obiektów sprawia, że jest z czego wybierać i z pewnością nie będziemy się tam nudzić.

NARTY WE FRANCJI

Nasi Partnerzy:Marketing automation powered by FreshMail 

 

 

Narty w Alpach
40-706 Katowice
ul. Kolejowa 1
tel. kom. 519 850 771
tel: 32 608 14 90
biuro@silesiaaddict.pl

 

SKLEP

ZNIŻKI