Ciekawe miejsca we Francji

 

Pomysłów na spędzenie ferii zimowych jest wiele, my proponujemy Państwu wyjazdy narty. Jesteśmy zdania, że należy doceniać potencjał pory roku i korzystać ze śnieżnej aury. Ferie na nartach są ciekawym pomysłem zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Podczas zimowego wyjazdu z pewnością każdy znajdzie odpowiednią aktywność dla siebie.

Jak spędzić ferie w górach?

 

Poza jazdą na nartach czy snowbordzie wyjazdy na ferie mogą spełnić także rolę krajoznawczą. Po kilku dniach intensywnego wysiłku na stoku, proponujemy zapoznać się z regionem, w którym się znajdujemy. Każda podróż jest doskonałą okazją do poznania świata. Poza obejrzeniem zabytków warto spróbować lokalnej kuchni, przejść się na spacer po okolicy czy zrelaksować się w miejscowym spa czy aquaparku. W miejscowościach turystycznych nie brakuje ciekawych atrakcji.

Jak się przygotować?

 

Kiedy zdecydujemy się na wyjazd na ferie w góry, warto pamiętać o kilku zasadach. Po pierwsze, bardzo istotny jest strój w jakim będziemy jeździć na nartach czy snowbordzie. Podstawą jest odzież termoaktywna, która pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę ciała. Dobrze zainwestować również w specjalne spodnie narciarskie. Nie możemy zapomnieć o odpowiedniej kurtce, najlepiej specjalnym modelu narciarskim. Warto zabrać ze sobą także rękawiczki, szalik, czapkę oraz gogle narciarskie. Jeśli poza jazdą na stoku planujemy chodzenie po górach kluczowe będzie obuwie – najlepiej na grubej podeszwie, nieco wyższe, które dobrze usztywni kostkę. Po drugie, jeśli to pierwszy wyjazd, a ktoś nie miał nigdy do czynienia ze sportami zimowymi, konieczne jest wynajęcie instruktora. Samodzielne uczenie się jazdy na nartach może skończyć się poważnym uszczerbkiem na zdrowiu. Po trzecie, przed wyjazdem należy upewnić się co dokładnie obejmuje wycieczka. Czy wyżywienie jest zapewnione? Czy ski passy są z góry opłacone? Po czwarte, należy pamiętać o wykupieniu ubezpieczenia zdrowotnego i wzięciu niezbędnych dokumentów.

FERIE NA NARTACH

Wyjazdy na ferie na narty do Francji

 

Przed zakupem wyjazdu należy zastanowić się jaki kraj chcielibyśmy wybrać. Doskonałym kierunkiem są francuskie Alpy, a w szczególności ośrodek narciarski Les Deux Alpes. Olbrzymia przestrzeń, liczne trasy (liczące prawie 230 kilometrów!), nowoczesne wyciągi oraz przepiękna okolica sprawiają, że miejsce jest idealne na wyjazdy na ferie. Wybierając ferie w górach z nanarty.pl mają Państwo zapewniony transport, zamieszkanie w luksusowej rezydencji, karnet narciarski, ubezpieczenie oraz dodatkowe atrakcje takie jak wejścia na basen czy różnego rodzaju imprezy.

Nasi Partnerzy:Marketing automation powered by FreshMail 

 

 

Narty w Alpach
40-706 Katowice
ul. Kolejowa 1
tel. kom. 519 850 771
tel: 32 608 14 90
biuro@silesiaaddict.pl

 

SKLEP

ZNIŻKI