Przeżyjmy to jeszcze raz!

Każdy kto był z nami na Dniach Polskich w roku ubiegłym z pewnością dobrze to wspomina, w tym roku robimy "powtórkę z rozrywki"!

Podczas tygodniowego wyjazdu zaplanowaliśmy dla was masę atrakcji. Zaczynając od jazdy po obszarze ponad 1200ha, tras oraz terenów freeride'owych i jednego z większych snowparków w Europie z pełnowymiarowym Halfpipe, gdzie będziecie mogli spotkać najlepszych polskich zawodników, pokazujących swoje extremalne sztuczki. Dodatkowo macie opcję szkolenia by podciągnąć własne umiejętności pod okiem profesjonalistów. Nie schodząc jeszcze ze stoku od godziny 15 działał będzie nasz Apres Ski z Polskimi DJ'ami!

Po powrocie do apartamentów nie będziecie mogli się nudzić, miasto oferuje: basen, lodowisko, halę sportową, squasha, park linowy, wild water rafting, ściankę wspinaczkową, oraz wiele innych atrakcji. Codziennie organizowane będą zawody, czy to ping-pong, walki sumo, turniej piłkarzyków, piłki nożnej, koszykówki, itd. w których najlepsi zdobędą cenne nagrody. Różne konkursy i zabawy odbędą się również na stokach. Aby szybciej poznać trasy i miasteczko zorganizujemy gry terenowe, oraz zawody niespodziankę, o której więcej niebawem (G.N.A.R. is back!). Odbędzie się też klasyczny slalom na czas ;-)

L2A znane jest z tego, że żyje równie intensywnie nocą. Gdy słońce będzie się chylić ku zachodowi my będziemy organizować, spotkania tematyczne, warsztaty fotograficzne, taneczne, freestylowe, możecie liczyć na nocną jazdę z pochodniami, oraz wieczór regionalny.

Każdy z uczestników naszego wyjazdu otrzyma opaskę, która pozwala na darmowy wstęp do klubów w miasteczku, gdzie codziennie odbywać się będą imprezy do rana z naszymi DJ'ami.

GWIAZDY

Ponieważ są to „Dni Polskie” jadą z nami polscy artyści. W ubiegłym roku gościliśmy takie gwiazdy jak AFROMENTAL, MARIUSZ KAŁAMAGA, FUTURE FOLK,
DJ HWR, RAHIM, WUJEK SAMO ZŁO.

W tym roku gościmy kolejnych polskich wykonawców:
POKAHONTAZ, ŃEMY, DJ BLEQ, ZETENA.

Przewidujemy również kilka niespodzianek.




POKAHONTAZ
Legenda Polskiego Hip Hopu
POKAHONTAZ zagrają w składzie: Fokus /// Rahim /// DJ Bambus

ŃEMY
Zwycięzca ogólnoświatowego "The Man With The Iron Fists Remix Contest", organizowanego przez legendę z Wu-­Tang Clanu -­ RZA | Ńemy Przez eŃ

DJ BLEQ
Czołowy Polski Party Rocker, rezydent krakowskiego klubu Frantic, specjalizujący się w gatunkach: Funk, Soul, R'n'B, RAP, Mashup, Ghettofunk

ZETENA
Producent, beatmaker, wokalista i drummer, wybuchowa mieszanka doświadczenia, wszechstronności i talentu

KON KU RS

Konkurs z gwarantowanymi nagrodami!

Każdy uczestnik zgarnia 100zł zniżki na wyjazd na Dni Polskie, a zwycięzca otrzyma wyjazd całkowicie za darmo!

Zasady są bardzo proste wystarczy nagrać dowolną techniką filmik informujący o tym, że jedziecie na Dni Polskie. Może to być nagranie waszej wypowiedzi komórką, gopro, lub profesjonalną kamerą, może to być slideshow, lub animacja, może być z dźwiękiem lub bez.

Jedynym wymogiem jest to by filmik miał przynajmniej 10 sek.

Gotowy filmik ładujecie bezpośrednio na swój profil na FB, jako post widoczny publicznie.

W opisie dajecie tekst:
"Jadę na Dni Polskie: https://www.facebook.com/events/278878268972988/"

Po załadowaniu filmiku wysyłacie link do niego na adres: biuro@silesiasport.pl. Każdy kto podeśle nam filmik otrzyma 100zł zniżki na wyjazd na Dni Polskie. Na zgłoszenia czekamy do 20 marca. Przez weekend jury w składzie artystów jadących na wyjazd wybierze jeden najciekawszy, najbardziej kreatywny filmik. Werdykt zostanie ogłoszony w poniedziałek 23.03, a autor zwycięskiego editu otrzyma wyjazd na Dni Polskie za darmo!
Dodatkowo płytami od Pokahontaz i Ńemy Przez eŃ nagrodzimy filmik z największą ilością polubień i filmik z największą ilością wyświetleń.

Filmiki nie będą publikowane na stronie wydarzenia, tak by nikt nie wiedział co szykuje "konkurencja". Opublikowane zostaną jedynie nagrodzone edity, dopiero po zakończeniu konkursu.

100zł zniżki na wyjazd obowiązuje od pełnej ceny wyjazdu i nie łączy się z innymi promocjami. Załadowany filmik musi być widoczny na profilu aż do momentu zakończenia konkursu.

Jakiekolwiek pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na maila: biuro@silesiasport.pl

PRAKTYCZNE INFO/ ZAKWATEROWANIE

W Cenie 1590zł zawiera się:

 • 7 noclegów
  6-dniowy karnet narciarski
  testy sprzętu zimowego renomowanych marek
  ubezpieczenie KL i NNW na czas pobytu i podróży (za wyjątkiem dojazdu własnego)
  opiekę pilota
  podatek VAT
  wejście na koncerty
  warsztaty freestyle

Miejscowości, z których wyjeżdżamy:
Katowice, Wrocław, Kraków, Lublin, Warszawa, Piotrków Trybunalski, Częstochowa

Rezydencja, w której jesteśmy zakwaterowani:
Résidence La Muzelle położona jest przy zamkniętym dla ruchu drogowego rynku w Venosc, bezpośredniej odległości do sklepów. Do najbliższej gondoli "Diable" jest ok. 80 m. Rezydencja wyposażona jest w recepcję z WLAN (za opłatą) oraz w płatny garaż.

Dodatkowo wykupić można:

 • Wypożyczenie sprzętu na cały tydzień
  (100 zł - narty, 250 zł - narty, buty, kask, kije)
 • Tygodniowe szkolenie (2 godz. dziennie 2 na stoku + 1 videocoaching)
 • Wypożyczenie pościeli (12 euro) i ręczników (6 euro)
 • pakiet żywnościowy 150 zł
 • ubezpieczenie SKI 50 zł

Należy zabrać ze sobą:

 • Krem do opalania z wysokim filtrem (mieszkamy na wysokości 1800, a jeździmy aż do 3600 m.n.p.m. Les Deux Alpes cechuje się dużą ilością dni słonecznych.
 • Gogle, lub przynajmniej okulary z filtrem UVA UVB
 • Letnie oraz zimowe ubrania (mimo, że to kwiecień, to na tej wysokości mogą panować iście zimowe warunki, natomiast w miasteczku nie raz jest bardzo ciepło)
 • Pościel
 • Kostki do zmywarki, worki na śmieci, gąbkę do naczyń, ściereczkę, papier toaletowy
 • Przebrania :-)

TRASY

Region narciarski usytuowany w punkcie zetknięcia się Alp Północnych z Południowymi, w sercu Masywu Oisans i u wrót Parku Narodowego Ecrins. Stacja feruje teren narciarski jedyny w swoim rodzaju, śnieg gwarantowany jest przez cały rok. Jako pierwsza z francuskich stacji narciarskich dysponowała terenem do jazdy na nartach latem.

Ośrodek Les Deux Alpes powstał dzięki połączeniu dwóch górskich hal. Jedna z nich należy do Mont de Lans w dolinie Romanche, druga do Vénosc w dolinie Vénéon. Ta wysokogórska, szeroka na 500 m dolina otoczona potężnymi szczytami oferuje 1200 ha terenów od 1270 do 3600 m n.p.m., 200 km oznakowanych tras zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów oraz sieć nowoczesnych wyciągów. Nad całą okolicą króluje szczyt Pic de la Meije (3983 m n.p.m.). Les Deux Alpes - leży na wys.1650 m n.p.m., ma 2000 mieszkańców i 35 000 miejsc noclegowych. Dla posiadaczy karnetów możliwość korzystania z darmowych skibusów, kursujących w obrębie całego obszaru.

Znakomity klimat, dzięki któremu przez całą zimę panują doskonałe warunki pogodowe przy ponadprzeciętnym nasłonecznieniu. Bardzo dobry śnieg w wyższych partiach, nawet podczas zimy ubogiej w opady. Powyżej 2200 m n.p.m. większość tras o północnej ekspozycji, a lodowiec pozwala na jazdę na nartach przy złych warunkach w niższych partiach gór.

KONTAKT

www.nanarty.pl
biuro@silesiasport.pl
tel: 32 608 14 90
tel: +48 519 850 776

Partnerzy: